ETKİNLİKLER

14 ŞUBATTA SAPPHIRE WHITE > DJ HAKAN KÜFÜNDÜR'le 70ler 80ler 90lar !

14 Şubatta Levent Sapphire de Buluşalım!
İster Sevgilinizle İster Arkadaşlarınızla...
Dj Hakan Küfündür sizi bu çok özel günde nostaljik bir tura çıkarırken, o şahane yılların görselleriyle konsept bir gece sizi bekliyor! 


70ler 80ler ve 90lar..

-"Benim Gönlüm Sarhoştur,Yıldızların Altında" demeye,"Öyle Sarhoş Olsamki" demeye yada "Bim Bam Bom" diyerek Aranjman yıllarını hatırlamaya,"Ateşini Yolla Bana" şarkısıyla yeni jenerasyon pop parçalarını dinlemeye veya "Seveceğim ,Gezeceğim" diyerekten "Şinanayda Yavrum Hopa Şinanay" la eğlenmeye varım diyorsanız bu party tam size göre!

Gecenin Dj’i 70ler 80ler ve 90lar denince akla ilk gelen isim : Hakan Küfündür

Eski 45liklerden 90lara En Eğlenceli Şarkılar!


-İster yetmişli yıllardan Ajda Pekkan,Füsun Önal, Gökben, Ayla Dikmen , Nil Burak , Semiramis Pekkan , Cici Kızlar ve Yeliz klasikleri,ister 80 li yıllardan Sezen Aksu , M.F.Ö,Erkin Koray ve Nilüfer klasikleri,ve 90 lı yıllarda patlayan Türkçe Pop'un en sevilen örnekleriyle Kenan Doğulu , Burak Kut ,Mustafa Sandal , Zerrin Özer , Cartel, Serdar Ortaç , Mirkelam, Tarkan , Yaşar ...

-Eğlenceye hazır olun!

70'ler 80'ler 90'ların en iyi ve en çok kulağımıza kazınmış hit parçalarının çalınacağı ve birbirinden güzel lazer gösterileri ile gecenin süsleneceği bu organizasyonda tek yapmanız gereken kendinize müziğe teslim etmek ve gecenin karanlığında müziğin içinde kaybolmak.


Detaylı Bilgi almak, Stand ve Loca Rezervasyonu yaptırmak için;

Oğuzhan Sefa AKDAŞ - Ceren Yıldızhan

TEL: 0532 667 73 17 TEL: : 0553 231 99 19***SINIRSIZ EĞLENCEYE VAR MISINIZ ?

---EVET DİYORSANIZ İŞTE FIRSAT EĞLENCENİN TEK ADRESİ OLAN SAPPHİRE WHİTE BEKLİYORUZ....*****NOT: Organizatör, Etkinlik İçin Uygun Görülmeyen Kişileri Etkinlik Mekanına Almama Hakkına Sahiptir...
- Park ve Vale Mevcuttur

ADRES:Çalıkuşu Sokak 1/1, levent Istanbul, Turkey

Yükleniyor..