ETKİNLİKLER

Eski 45'likler Partisi - Dj Hakan Küfündür

 

ÜCRETSİZ DAVETİYE İÇİN TIKLA: 

 
70’li yılların en sevilen klasikleriyle muhteşem bir eğlenceye ne dersiniz? Dj Hakan Küfündür sizi Eski 45’likler partisiyle nostaljik bir tura çıkarırken, o şahane yılların görselleri, videoları  ve hatta filmleriyle konsept bir gece sizi bekliyor! 

Bu çok özel gecede Ayla Dikmen'den "Anlamazdın"ı, Semiramis Pekkan'dan "Bana Yalan Söylediler"i söyleyecek, Cici Kızlardan "Delisin", Beyaz Kelebekler'den "Sen Gidince" ya da Şenay'dan "Hayat Bayram Olsa" diyerek yerinizde duramayacak, Belkıs Özener ya da Handan Kara'dan Türk Sineması şarkıları ile unutulmaz Yeşilçam yıllarına geri döneceksiniz.

Bim Bam Bom, Senden Başka, Delisin, Fesuphanallah ve Daha Fazlası!

Issız Adam'la yeniden kulaklarımıza yerleşen Ayla Dikmen, Semiramis Pekkan, Hümeyra ve Sibel Egemen ve popüler müzik tarihimizin çok özel sesleri Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Nilüfer, Erkin Koray, Barış Manço, Gökben, Seyyal Taner, Erol Evgin, Nükhet Duru, Tanju Okan ve daha pek çok isim, hafızalara kazınan şarkıları ve çok sevilen plaklarıyla sizin için hazırlanan özel görüntüler eşliğinde bu partide kulaklarımızda olacak!

Bir Gün Belki Hayatta!

İster yetmişli yıllardan Ajda Pekkan, Füsun Önal, Ayla Dikmen, Nil Burak, Semiramis Pekkan, Cici Kızlar ve Yeliz klasikleri, ister 80'li yıllardan Sezen Aksu, M.F.Ö, Erkin Koray ve Nilüfer klasikleri ve 90'lı yıllarda patlayan Türkçe Pop'un en sevilen örnekleriyle Kenan Doğulu, Burak Kut, Mustafa Sandal, Zerrin Özer, Serdar Ortaç, Mirkelam, Tarkan, Yaşar...

Gecenin DJ’i Hakan Küfündür

1995 yılında başladığı Dj’lik kariyeri dışında Türkiye'nin en önemli radyo programcılarından olan Hakan Küfündür, 70'ler, 80'ler, 90'lar denince akla ilk gelen Djlerden biri.
twitter.com/HakanKufundur

Dudaklarında Arzu Kollarında Yalnız Ben!

Ve gecenin ilerleyen saatlerinde DJ Hakan Küfündür eşliğinde 2000'lerin taptaze isimleri Bengü, Gripin, Demet Akalın, Emre Aydın,Teoman, Nev, Murat Boz, Yalın, Gülşen, Şebnem Ferah, Feridun Düzağaç, Ferhat Göçer, Hande Yener, Murat Boz, Murat Dalkılıç, Sıla, Duman ve daha fazlası bir füzyon olarak bu gecede olacak ve gelenler sabahın ilk ışıklarına kadar bu coşkuyu yaşayacak!

Eski 45liklerden Günümüze Uzanan Bu Müzik Şölenini kaçırma! 
 

Yükleniyor..