ETKİNLİKLER

Her Çarşamba Olimpiadayım!

ARTIK HER ÇARŞAMBA AKŞAMIDA OLIMPIADAYIM,
GİRİŞ ÜCRETSİZ ÜSTELİK HERKESE İLK SHOT BİZDEN !!

DJ Hakan Küfündür'le 70'ler 80'ler 90'lar
70'ler 80'ler 90'lar denince akla ilk gelen Dj , Hakan Küfündür artık her Çarşamba Olimpia’da setlerin başında! Dj Hakan Küfündür bu parti serisiyle sizi nostaljik bir tura çıkarırken, o şahane yılların görselleri, videoları ve hatta filmleriyle konsept geceler sizi bekliyor!

www.hakankufundur.com
twitter.com/HakanKufundur

70'ler, 80'ler ve 90'lar...
"Benim Gönlüm Sarhoştur,Yıldızların Altında" demeye,"Öyle Sarhoş Olsamki" demeye yada "Bim Bam Bom" diyerek Aranjman yıllarını hatırlamaya, "Ateşini Yolla Bana" şarkısıyla yeni jenerasyon pop parçalarını dinlemeye veya "Seveceğim, Gezeceğim" diyerekten "Şinanayda Yavrum Hopa Şinanay" la eğlenmeye varım diyorsanız bu parti tam size göre! 
Eski 45'liklerden 90'lara En Eğlenceli Şarkılar!
İster yetmişli yıllardan Ajda Pekkan, Füsun Önal, Gökben, Ayla Dikmen, Nil Burak, Semiramis Pekkan, Cici Kızlar ve Yeliz klasikleri, ister 80'li yıllardan Sezen Aksu, M.F.Ö, Erkin Koray ve Nilüfer klasikleri ve 90'lı yıllarda patlayan Türkçe Pop'un en sevilen örnekleriyle Kenan Doğulu, Burak Kut, Mustafa Sandal, Zerrin Özer, Serdar Ortaç, Mirkelam, Tarkan, Yaşar...

Macarena mı? Lambada mı? 
Gecede sadece Türkçe klasikler değil Oldies şarkılarının en eğlencelilerinede denk gelebilirsiniz,. Kimi zaman Madonnna dan La Isla Bonita yada Los Lobos’tan La Bamba ile dansedebilir yada Mc Hammer dan Can’t Touch This ile 90’ların keyfini yaşayabilirsiniz.


"Olimpia" Event Hall ; İstiklal Cad.Acara Sokak No:2 (Yapı Kredi Kültür Merkezi ve House Cafe nin olduğu sokakta)

www.olimpiabeyoglu.com

info@olimpiabeyoglu.com

Tel: 0212 244 04 42 – 0530 240 49 91


HER ÇARŞAMBA

21:30 – 04:00 

Yükleniyor..