ETKİNLİKLER

ANKARA - 12 Ekim Cuma

12 EKİM CUMA : ANKARA MURPHYS 

 

 
DAVETİYE İÇİN TIKLAYIN :
http://www.hakankufundur.com/davetiye/ucretsiz-davetiye.asp  
 
Detaylı bilgi:  0532  215  60  40 
 
             70s 80s 90s Oldies Party & Türkçe Nostalji 
 
70ler 80ler 90lar Keyfi  Murphy's de!
......70ler 80ler ve 90ların en keyifli parçalarıyla dansedeceğiniz bir Oldies Partiye ne dersiniz? Üstelik içinde sevilen Türkçe Nostaljik 45liklerinde yer aldığı? Cevabınız evetse  Murphy's e davetlisiniz!
 
Gecenin Dj'i 70ler 80ler 90lar denince akla ilk gelen isim: Dj Hakan Küfündür 
www.hakankufundur.com
https://twitter.com/HakanKufundur 
 
70'ler... Abba gurubunun Eurovision ile birlikte kendini afişe ettiği, Bee Gee's ve Gloria Gaynor 'in zirveyi paylaştığı disco'ların en güzel zamanı. Queen ve Rolling Stones'ın coştuğu, Donna Summer ve Boney M'in koştuğu nadide seneler!
 
80'ler... Eğer Pop müzik kavramı diye bir kavram varsa bu kavramın şekillendiği ve şekillendirdiği yıllar.Kimler yoktu ki...Michael Jackson diye bir adam çıktı Jackson 5 grubundan ve Madonna.. Henüz tazeydi...A-HA, Modern Talking, Kim Wilde bir yana Sabrina ve Samantha Fox'un renklendirdiği; Depeche Mode, The Cure, The Smiths, Eurythmics, Alphaville, Gazebo, Duran Duran gibi gurupların; synthpop ve new wave gibi yeni türlere aşina ettirdiği, 10 cc, Prince ve Irene Cara gibi farklı pop
türlerinin de olduğu gerçek müzik yılları....
 
90'lar... Akla ilk gelen Ömer Karacan'ın bir numarası. 22 yıl geçti ilk 1990 tarihi yazıldığından bu yana...Ve artık doksanlar bir "Yakın Dönem Nostaljisi." Sovyetler de dağıldı, Berlin Duvarı da yıkıldı...Ama pop yine altın yıllarını yaşadı...Her ne kadar 2 küçük çocuğun dansına aşina olup Kaoma ile lambada, Los Lobos'la -La Bamba-yapsak da Eurohouse diye bir tür çıktı ve pop mertlik Bozuldu. Snap, Technotronic, Dr Alban, Black Box gibi gruplarla gündüz matinelerini yaşarken ekranlarda "ice ice baby" ve "can't touch this"leri izlerken Kimse bize "don't try this at home " demediyse bizim suçumuz da bu değildi tabii. Hele Dee Lite, K.L.F, London Beat, 2 Unlimited, C+C Music Factory ve Crystal Waters da varsa.
 
 
Ve Türkçe Nostalji!
"Ben Türkçede isterim" diyenlere Sezen Aksu'dan MFÖ Ve Ajda Pekkan klasiklerine,Kenan Doğulu ve Serdar Ortaç,Mustafa Sandal,Teoman ve Yaşar'ın 90 lardaki en keyifli parçalarıyla Nilüfer ve Erkin Koray a...
Çok acayip bir konsept bu ... Adı "Oldies"...
 
 
 
ANKARA : Murphy's @ Ankara
Tahran Caddesi No : 12 ( Ankara HiltonSA Oteli İçi)   Kavaklıdere / Ankara
 
Detaylı bilgi:  0532  215  60  40 
 
DAVETİYE İÇİN TIKLAYIN :
http://www.hakankufundur.com/davetiye/ucretsiz-davetiye.asp  
 
ÖNEMLİ: Davetiye ile 23:00 e kadar ücretsiz girebilirsiniz,23:00 ten sonra girişler ücretlidir! 
 
 
 

 

Yükleniyor..