ETKİNLİKLER

İzmir de Eski 45'likler Parti

 

Eski 45’likler 80’ler 90’lar Partisi

- Dj Hakan Küfündür

13 Nisan  Cumartesi

Opus Bar ,

 İzmir

 

Eski 45'liklerden 90'lara  muhteşem bir eğlenceye ne dersiniz ?

Dj Hakan Küfündür sizi Eski 45’likler Partisiyle Nostaljik bir tura çıkarırken, O Şahane yılların görselleri,videoları  ve hatta filmleriyle konsept bir gece sizi bekliyor!

 

BİM BAM BOM,SENDEN BAŞKA,DELİSİN,FESUPHANALLAH VE DAHA FAZLASI!

Issız Adam'la yeniden kulaklarımıza yerleşen Ayla Dikmen, Semiramis Pekkan,Hümeyra ve Sibel Egemen; ve popüler müzik tarihimizin çok özel sesleri Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Nilüfer, Erkin Koray, Barış Manço, Gökben, Seyyal Taner, Erol Evgin, Nükhet Duru, Tanju Okan ve daha pek çok isim, hafızalara kazınan Şarkıları ve çok sevilen plaklarıyla sizin için hazırlanan özel görüntüler eşliğinde bu partide kulaklarımızda olacak!

BİR GÜN BELKİ HAYATTA!

İster yetmişli yıllardan Ajda Pekkan,Füsun Önal, Ayla Dikmen , Nil Burak , Semiramis Pekkan , Nil Burak , Cici Kızlar ve Yeliz klasikleri, ister 80 li yıllardan Sezen Aksu , M.F.Ö,Erkin Koray ve Nilüfer klasikleri,ve 90 lı yıllarda patlayan Türkçe Pop'un en sevilen örnekleriyle Kenan Doğulu , Burak Kut ,Mustafa Sandal , Zerrin Özer , Serdar Ortaç , Mirkelam, Tarkan , Yaşar ...

GECENİN DJ’İ HAKAN KÜFÜNDÜR

1995 yılında başladığı Dj’lik kariyeri dışında Türkiyenin en önemli Radyo Programcılarından olan Hakan Küfündür ,70ler 80ler 90lar denince akla ilk gelen Djlerden biri.

www.hakankufundur.com

twitter.com/HakanKufundur

http://www.facebook.com/pages/DJ-HAKAN-KÜFÜNDÜR/49119293915

 

 

DUDAKLARINDA ARZU KOLLARINDA YALNIZ BEN!!

Veeee gecenin ilerleyen saatlerinde DJ Hakan Küfündür eşliğinde 2000 lerin taptaze isimleri Bengü,Gripin,Demet Akalın ,Emre Aydın,Teoman , Nev , Murat Boz , Yalın , Gülşen, Şebnem Ferah ,Feridun Düzağaç , Ferhat Göçer ,Hande Yener,Murat Boz , Murat Dalkılıç , Sıla , Duman,ve daha fazlası bir füzyon olarak  bu gecede  olacak ve gelenler sabahın ilk ışıklarına kadar bu coşkuyu yaşayacak!Eski 45liklerden Günümüze Uzanan Bu Müzik Şöleni ni kaçırma!  

 

Detayli Bilgi ve Rezervasyon için :

0232 464 90 92 – 0530 240 49 91

13 Nisan  Cumartesi  , Opus Bar , İzmir 

OPUS BAR
1453 Sokak,No:9 (Gazi Kadınlar Sokağı) Alsancak,İzmir

GİRİŞ: 20 TL

Yükleniyor..