ETKİNLİKLER

14 Şubat Tunnel Sahne ,Asmalımescit

Dj Hakan Küfündür ile 90’lardan Günümüze Türkçe Pop Parti

 

***ÜCRETSİZ GİRİŞ İÇİN ANASAYFAMIZDA SAĞ ÜST KÖŞEDE YER ALAN ÜCRETSİZ GİRİŞ BUTONUNA TIKLAYINIZ!!

http://www.hakankufundur.com/davetiye/ucretsiz-davetiye.asp

 

Türkiye'de eğlence sektörü denilince akla ilk gelen isimlerden DJ Hakan Küfündür, 14 Şubat'ta Tunnel Sahne'de...

Eski 45’liklerden 90’ların en keyifli ve kimi zamanda saklı kalmış ama çok eğlenceli Türkçe pop şarkılarına, ilerleyen saattlerde de 2000’lerin ve günümüzün en eğlenceli şarkılarıyla dopdolu nostaljik bir geceye davetlisiniz! 

Gecenin Dj’i Hakan Küfündür:
70’ler 80’ler 90’lar denince akla ilk gelen ve 2014 yılında Çelik’le yayımladığı Cici Kız single’ı ve ilginç video klibi ile hafızalara kazınan Hakan Küfündür’ün dj’liğinde eski 45'liklerle başlayacak gece, 90’ların en eğlenceli klasikleri ile devam ederken gece yarısından sonra 90’lar, 2000’ler ve günümüz Türkçe pop klasikleri ve son saatlerdede remix'lerle eğlence zirve yapacak!

90’lar:
90'lı yıllarda patlayan Türkçe pop'un en sevilen örnekleriyle Kenan Doğulu, Burak Kut, Mustafa Sandal, Zerrin Özer, Cartel, Serdar Ortaç, Mirkelam, Tarkan, Yaşar, Gülşen, Şebnem Ferah, Duman, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Nilüfer, MFÖ, İzel - Çelik- Ercan, Mansur Ark, Tayfun, Ah Canım Ahmet, Hakan Peker, Çelik, Candan Erçetin, Levent Yüksel..

2000’ler ve Yepyeniler : 
Hande Yener, Demet Akalın, Murat Dalkılıç, Atiye, Bengü, Murat Boz, Teoman, Tan, Hadise, Gökhan Özen, Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu, Ece Seçkin, Sertab ve daha fazlası...

Yükleniyor..