ETKİNLİKLER

16 Ocak Hakan Küfündür @ Nostalci Beyoğlu

"90'lar 2000'ler Türkçe Pop Parti", 16 Ocak'ta Nostalci Beyoğlu'nda düzenleniyor.

Beyoğlu'nun yepyeni ve konsept mekanı Nostalci by Hakan Küfündür'de, geçmişin en keyifli şarkılarıyla süper bir eğlence, barkovizyonda o yılların videoları, filmleri, reklamları ve bol malzemeli bir nostalci gecesi sizi bekliyor.

90'lar Denince Aklınıza Neler Geliyor? 
Yonca Evcimik'ten "Abone", Kenan Doğulu'dan "Yaparım Bilirsin", Mustafa Sandal'dan "Bu Kız Beni Görmeli", Batman filmi, Karate Kid, Şirinler, şalvarlı haliyle Mc Hammer'la "Can't Touch This" ve Türkçesi ile Grup Vitamin, Burak Kut'tan "Benimle Oynama", Doğan veya Şahin model arabalar ile koni denilen geniş lastikler, 6985 wooferl'ar ve yüksek seste Enigma'dan "Sadness" dinlemek, araba varsa yeni icat olan CD'lerden aynanın altına asmak, The Bodyguard ve Whitney Houston - Kevin Costner ikilisi, Snap ve "I've Got The Power", Barbaros Hayrettin'den "Ben Sizin Babanızım", Mirkelam'dan "Her Gece", Serdar Ortaç ve "Karabiberim" ya da "Gamzelim", Tarkan ve Kıl Oldum Abi'si, Cartel veya 90'lardaki klasikleriyle Gülşen, Şebnem Ferah, Hande Yener, Duman, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Nilüfer, MFÖ, Serdar Ortaç, Yaşar, İzel - Çelik - Ercan... Bunları özlemediniz mi?

2000'ler ve Yeniler 
"Poşet", "Bodrum", "Pas", "Rengarenk", "Öp", "Taburcu" ve daha fazlası... Gecenin ilerleyen saatlerinde 2000'lerin taptaze isimleri Bengü, Gripin, Demet Akalın, Emre Aydın, Teoman, Nev, Murat Boz, Emir, Yalın, Gülşen, Şebnem Ferah, Feridun Düzağaç, Ferhat Göçer, Hande Yener, Murat Boz, Murat Dalkılıç, Sıla, Duman, Ceynur, maNga, Ayşe Özyılmazel, Babutsa ve daha fazlası...

Yükleniyor..